Gyvenime susidūrus su teisinio pobūdžio problemomis neišvengiamai reikalinga advokato – teisininko teisinė pagalba. Kadangi visas gyvenimo sferas reguliuoja įstatymai, todėl visuose procesuose dalyvauja patys žmonės. Įstatymai nustato taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas pilietis. Pažeidus taisykles, paprastai tariant, susiduriama su įstatyme apibrėžtomis ir numatytomis pasekmėmis. Situacija, kai susiduriame su įstatyme numatytų teisių ir pareigų pažeidimu, yra tas taškas, kai laikas kreiptis į specialistus, prašyti advokatų pagalbos, tartis, kaip apginti pažeistą teisę ar teisėtus interesus ar kaip elgtis pažeidus kitų asmenų teises ir teisėtus interesus.

Teisinė pagalba yra teikiama advokatų. Advokatė Ramunė Snarskytė teikia visiems asmenims teisinė pagalbą Vilniuje. Advokatė yra įsikūrusi „LEX“ advokatų kontoroje, Vilniaus skyriuje, kurią galima rasti šiuo adresu: Jasinskio g. 7-18. Jeigu jums reikalinga advokatės pagalba – susisiekite su ja telefonu arba elektroniniu paštu. Reikia paminėti, kad skambučio metu galima gauti tik pirminę, trumpą informaciją dėl iškilusios problemos ar problemų. Jeigu jums reikalinga išsamesnė advokato pagalba, teisinė konsultacija, jeigu jūsų situacijoje advokatui reikia susipažinti su tam tikrais dokumentais ir pan., skiriama advokato konsultacija gyvai. Kiekviena konsultacija yra mokama. Konsultacijos kaina priklauso nuo daugelio aspektų, ją sužinoti galite vizito metu arba taipogi paskambinę telefonu.

Kreipkitės internetu

Asmuo, kuriam reikalinga teisinė pagalba turi galimybę kreiptis į advokatę ir internetu. Internetu teikiama tik tokia informacija, kuri nereikalauja platesnio situacijos išsiaiškinimo, susipažinimo su dokumentais ir pan. Paprastai tai bendro pobūdžio klausimai. Konkreti situacija įvertinama konsultacijos metu.

Kas yra teisinė pagalba?

Teisinė pagalba yra ne tik konsultacija teisiniais klausimais, ji apima daug daugiau. Teisinė pagalba (advokato pagalba) – didelė veiklos sfera. Advokato teisinė pagalba apima visus veiksmus, kurie reikalingi problemos sprendimui. Advokatė jus gali ne tik pakonsultuoti įvairiais teisiniais klausimais, bet ir parengti įvairius dokumentus teismui. Teisinė pagalba suteikiama, kai reikia parengti ieškinius, skundus, reikalingus prašymus ar net atsiliepimus ir pan. Sutarčių ruošimas ir sutarčių rengimas yra tos paslaugos, kurias advokatai teikia profesionaliai. Tad, jeigu nemokate parengti sutarties ar kitų dokumentų, šiuo atveju advokato pagalba jums būtina. Taip pat į advokatę galite kreiptis, jeigu jums reikalingas jūsų interesų atstovavimas visuose Lietuvos Respublikos teismuose. Advokatės pagalbos galite sulaukti apylinkių teismuose, apygardų teismuose, Lietuvos Aukščiausiajame teisme. Verta paminėti, kad advokatė pagal atstovavimo sutartį gali atstovauti visus asmenis ne tik teismuose, todėl jeigu jums reikalinga tokia teisinė pagalba – kreipkitės.


Advokato pagalba

Jeigu jums reikalinga teisinė pagalba, bet nežinote, kaip tiksliai tai įvardyti – kreipkitės į advokatę ir konsultacijos metu ji padės jums tai išsiaiškinti. Advokatė išgirdusi jūsų istoriją įvertins visą situaciją, susipažins su esamais dokumentais, pasakys kokių dokumentų dar trūksta bei kaip jums padėti.

Advokato pagalba gali tęstis kurį laiką, kai byla ilga, tokiu atveju teisinė pagalba yra teikiama ne tik rengiant reikiamus dokumentus, tokius kaip atsiliepimai ar skundai, bet ir atstovaujant asmenį teisme. Atstovavimas teisme yra būdas pačiam asmeniui nedalyvauti teismo posėdžiuose (jeigu teismas nutartimi nepripažįsta šalies dalyvavimo teisme būtinu). Juokaujant sakytume, kad tai ne tik pagalba, tai žmogaus išgelbėjimas nuo dažnam nemalonių patirčių teismo posėdžių metu. Be abejo, šalies (asmens, kurios interesams atstovaujama) ir advokato tandemas teisme garantuoja išsamų įrodymų/atsikirtimų pateikimą, pozicijos išaiškinimą ir pan. Tačiau kartais teisinė pagalba gali ir apsiriboti tik vienkartinės paslaugos teikimu, pvz., advokatė gali parengti pretenziją, parengti atsiliepimą, sutvarkyti reikiamus dokumentus ir tam kartui atsisveikintu su klientu.

Advokato pagalba dažnai reikalinga ne tik civilinėse bylose, bet ir baudžiamosiose. Jeigu byla yra baudžiamoji, tai iš advokato galite tikėti šios teisinės pagalbos: teisinė pagalba žmogui suteikiama ikiteisminiame tyrime ir pačiame teisme, kai nagrinėjama byla. Jeigu asmuo yra pripažintas kaltu, tai vis tiek turi teisę matytis su savo advokatu, tartis su juo, svarstyti. Tai reiškia, kad pripažintas kaltu asmuo gali gauti teisinę pagalba nuo įtarimo pareiškimo momento. Advokatas arba kitaip gynėjas, siekiant teisingos bylos baigties, todėl turi teisę aktyviai veikti, kiek tai tik leidžia baudžiamojo proceso įstatymas tiek ikiteisminiame tyrime, tiek ir pačiame teisme.

Turėkite omenyje, kad visada dėl teiktinos teisinės pagalbos, su advokatu yra sudaroma teisinių paslaugų teikimo sutartis. Šioje sutartyje yra apibrėžiamos advokato atstovavimo ribos ir nustatomas atlyginimas (honoraras) už teisines paslaugas.

Jeigu jums reikalinga advokato pagalba – skambinkite kontaktuose nurodytu telefonu arba internetu užpildykite užklausos formą.

Klauskite advokatės

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Dėkojame! Jūsų žinutė išsiųsta. Žinutės išsiųsti nepavyko, bandykite dar kartą. Please enter a correct Captcha answer.